TEXI TRONIC 7F NF PREMIUM EX
Kód: TEXI TRONIC 7F NF PREMIUM EXSouvisející produkty
Olej pro šicí a vyšívací stroje, kola, kolečkové brusle, zámky, panty, rybářské potřeby a další jemné mechanismy. Objem 1 l.
Olej pro šicí a vyšívací stroje, kola, kolečkové brusle, zámky, panty, rybářské potřeby a další jemné mechanismy. Objem 5 l.
Tato průmyslová židle byla navržena a vyrobena pro lidi pracující ve výrobních provozech, kde je kladen velký důraz na ergonomii, ale pracovní tempo neumožňuje zacházet s...
Pracovní židle s polstrováním - pneumatické zvedání a polohování opěradla.
Tato průmyslová židle byla navržena a vyrobena pro lidi pracující ve výrobních provozech, kde je kladen velký důraz na ergonomii, ale pracovní tempo neumožňuje zacházet s...
Tato pracovní židle byla navržena a vyrobena pro lidi pracující ve výrobních provozech, kde je kladen velký důraz na ergonomii, ale pracovní tempo neumožňuje zacházet s...
Pracovní židle jsou navrženy do provozů, kde se ocení jejich ergonomičnost a hrubší zacházení.
Tyto židle jsou navrženy do provozů, kde se ocení jejich ergonomičnost a hrubší zacházení.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 50.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 55.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 60.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 65.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 70.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 75.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 80.
Průmyslové jehly Schmetz 135X5 85.
Detailní popis produktu
Průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem a jehlovým podáváním pro lehké a střední materiály
TEXI TRONIC 7F NF PREMIUM EX je průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem a spodním a jehlovým podáváním, určený pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Integrovaný AC servomotor zajišťuje tichý provoz a nízkou úroveň vibrací. Uzavřený systém mazání eliminuje riziko kontaminace olejem a zajišťuje čistou práci. LED osvětlení přesně osvětluje pracovní prostor.


Technické specifikace
- Maximální rychlost šití: 4500 stehů/min
- Maximální délka stehu: 5 mm
- Spodní podávání + jehlové podávání
- Průměr chapače: 21 mm
- Mazání: centrální, uzavřený okruh
- Výška zdvihu přítlačné patky: 5,5-13 mm
Klíčové vlastnosti
- Automatický odstřih nitě
- Automatické zapošití
- Automatický zdvih přítlačné patky
- Automatické polohování jehly
- Funkce ozdobného stehu
- Vestavěný AC servomotor
- LED osvětlení


Připraveno k použití
Stroj se dodává kompletní – namontovaný na stole, se základnou, motorem a příslušenstvím. Jednoduše jej zapojte do zásuvky a můžete začít šít.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové šicí stroje Texi |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5904341682329 |
| Automatická pozice jehly: | Ano |
| Automatické zapošití: | Ano |
| Automatický odstřih nitě: | Ano |
| Automatický zdvih patky: | Ano |
| Délka ramene: | 26,3 cm |
| Horní podávání: | Ano |
| Maximální délka stehu: | 5 mm |
| Maximální rychlost šití: | 4500 stehů/min |
| Napájení: | 220 V |
| Osvětlení pracovní plochy: | LED |
| Průměr cívky: | 21 mm |
| Jehlový systém: | 135x5 |
| Typ mazání: | Uzavřený "suchý" okruh |
| Výška zdvihu patky: | 13 mm |
| Výkon motoru: | 550 W |
| Hmotnost: | 73 kg |
Profesionální průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem pro šití lehkých a středně těžkých materiálů.
Průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem s plnou automatizací.
Průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem se zvětšenou pracovní plochou, uzavřenou cirkulací oleje a dekorativním stehem.
Průmyslový 1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem a jehlovým podáváním pro střední a těžké materiály.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Texi představuje kompletní řešení pro módní, čalounické nebo kožené ateliéry. Portfolio produktů Texi zahrnuje průmyslové šicí stroje a domácí šicí stroje, žehlící potřeby, etiketovací a šicí příslušenství. Společnost byla založena v roce 2009 jako odpověď na poptávku zákazníků po energeticky úsporných, tichých a uživatelsky přívětivých šicích strojích. Dnes je značka distribuována do více než 40 zemí po celém světě.
