Necchi C12
Kód: C12Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Overlocky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Automatické napínání nití: | Ne |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Ne |
| Navlékání nití vzduchem: | Ne |
| Přednastavené napínání nití: | Ne |
| Zaměření: | Pro začátečníky |
| Typ stroje: | Mechanický |
| Počet jehel: | 2 |
| Počet nití: | 2, 3, 4-nitný |
| Volné rameno: | Ano |
| Počet stehů: | 12 |
| Funkce coverlock: | Ne |
| Nastavitelná délka stehu do: | 4 mm |
| Regulace šířky ořezu: | Ano |
| Možnost vypnutí nože: | Ano |
| Regulace přítlaku patky: | Ano |
| Přihrádka na odřezky: | Ano |
| Rychlost šití: | 1200 stehů/min |
| Přídavný stolek: | Ne |
| Typ jehel: | 130/705 H |
| Příkon motoru: | 120 W |
| Osvětlení: | LED |
| Rozměry stroje: | 323 x 280 x 295 mm |
| Hmotnost stroje: | 6,3 kg |
NECCHI C12: Automatické uvolnění napětí nitě
NECCHI C12: Nastavení a šití 2-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavení a šití 3-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavení a šití 4-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavení diferenciálního podávání
NECCHI C12: Navlékání jehel
NECCHI C12: Navlékání smyčkovačů
NECCHI C12: Příprava na šití
NECCHI C12: Výměna jehly
NECCHI C12: Výměna nití smyčkovačů
Overlock NECCHI C12
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italská značka šicích strojů Necchi vznikla mezi první a druhou světovou válkou, kdy v roce 1925 představila svůj první šicí stroj. Od té doby v Itálii sbírala jeden úspěch za druhým až ve finále exportovala tyto stroje do celého světa. Necchi je značka kladoucí největší důraz při výrobě strojů na nejmodernější technologie, kvalitu a prvotřídní vzhled. Na vrcholu slávy této značky byly její šicí stroje považovány za luxus a symbol společenského postavení. V roce 1955 se značka opět zapsala do historie, kdy uvedla elektronický šicí stroj s možností šití klikatých i dekorativních stehů. Následovaly inovativní modely s funkcemi, jako je automatické šití knoflíkových dírek. I dnes značka Necchi klade velký důraz na kvalitu svých šicích strojů. S využitím nejmodernějších technologií a přesného zpracování zůstává věrná své tradici, která zahrnuje jak špičkový výkon, tak dlouhou životnost produktů. Každý šicí stroj Necchi je navržen s ohledem na pohodlí uživatele a funkčnost, aby splňoval vysoké nároky jak domácích, tak profesionálních švadlen.












