JANOME MEMORY CRAFT 1000
Kód: JANOME MEMORY CRAFT 1000Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šicí stroje Janome |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| EAN: | 4933621711955 |
| Menu v češtině: | Ne |
| Typ chapače: | Rotační horizontální |
| Typ stroje: | Elektronický |
| Vyšívací plocha: | 140 x 140 mm |
| Vzdálenost od jehly doprava: | 21 cm |
| Zaměření: | Pro profesionály |
| Počet jehel: | 1 |
| Volné rameno: | Ano |
| Abeceda: | 3 šití/11 vyšívání |
| Regulace přítlaku patky: | Automat + Manuál (6 stupňů) |
| Automatický navlékač jehly: | Ano |
| Displej: | Barevný dotykový |
| Tlačítko START/STOP: | Ano |
| Polohování jehly nahoru/dolů: | Ano |
| Automatické zapošití: | Ano |
| Regulace rychlosti šití na stroji: | Ano |
| Automatický odstřih nití: | Ano |
| Paměť: | Ano |
| Kolenní páka: | Ne |
| Kryt stroje: | Měkký |
| Příkon motoru: | 49 W |
| Osvětlení: | LED dioda |
| Funkce šití: | Ano |
| Hmotnost stroje: | 10,3 kg |
| Rozměry stroje: | 27 x 30,5 x 41 cm |
| Počet programů: | 1078 |
| Počet vyšívacích vzorů: | 241 |
| USB port: | Ano |
| Vyšívací jednotka v ceně: | Ano |
| Bobbin work: | Ne |
| Cut work: | Ne |
| Paint work_Crystal work: | Ne |
| Maximální rychlost šití: | 860 stehů/min |
| Maximální rychlost vyšívání: | 660 stehů/min |
| Systém jehly: | 130/705 H |
Design jmenovky
Možnosti písma
Nastavení režimu
Nastavení stroje na vyšívání
Navigace na obrazovce
Ozdobné stehy
Písma a monogramy
Používání obrazovky pro úpravy
Unboxing
Variabilní cik-cak steh
Vyšívací rámečky
Vytváření štítků na quiltování
Zahrnuté příslušenství
Značky na stehové desce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V japonštině slovo Janome znamená „hadí oko“. Společnost získala jméno ve 20. letech minulého století, kdy zakladatel Yosaku Ose, průkopník japonské šicí výroby, začal používat systém kulatých kovových cívek namísto tradičního dlouhého člunku. Japonci si mysleli, že nová kulatá cívka vypadá jako hadí oko a z inovativního designu se zrodilo jméno. Společnost Janome od té doby vede toto odvětví v souladu s neustálou inovací. Společnost má nyní divize šití ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku, Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu, jakož i zástupců v Africe, Střední a Jižní Americe a v celém tichomořském okraji Asie. Výrobní schopnosti společnosti z ní učinily i světového lídra ve výrobě vysoce přesných robotů. V roce 1979 představila značka Janome první elektronický šicí stroj na světě – MEMORY 7. Dnes je Janome gigantem na trhu s šicími stroji a celosvětově uznávanou značkou.
