bernette 79 Harry Potter
Kód: BERNETTE 79 HARRY POTTERSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šicí stroje bernette |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7630043533246 |
| Menu v češtině: | Ano |
| Typ chapače: | Rotační horizontální |
| Typ stroje: | Elektronický |
| Vyšívací plocha: | 260 x 160 mm |
| Vzdálenost od jehly doprava: | 23 cm |
| Zaměření: | Pro profesionály |
| Počet jehel: | 1 |
| Volné rameno: | Ano |
| Počet stehů: | 500 |
| Overlockový steh: | Ano |
| Abeceda: | 7 |
| Knoflíková dírka: | Automatická |
| Počet knoflíkových dírek: | 17 |
| Šití dvojjehlou: | Ano |
| Plynule nastavitelná délka stehu až do: | 5 mm |
| Plynule nastavitelná šířka stehu až do: | 7 |
| Nastavení pozice jehly při rovném stehu: | Ano |
| Regulace přítlaku patky: | Ano |
| Automatický navlékač jehly: | Ano |
| Horní podávání látky: | Zabudováno |
| Displej: | Barevný dotykový |
| Tlačítko START/STOP: | Ano |
| Polohování jehly nahoru/dolů: | Ano |
| Automatické zapošití: | Ano |
| Regulace rychlosti šití na stroji: | Ano |
| Automatický odstřih nití: | Ano |
| Paměť: | Ano |
| Rychlost šití: | 1000 stehů/min |
| Kolenní páka: | Ano |
| Přídavný stolek: | Ano |
| Počet patek v ceně stroje: | 10 |
| Kryt stroje: | Měkký |
| Typ jehel: | 130/705 H |
| Příkon motoru: | 90 W |
| Osvětlení: | 4x LED dioda |
| Funkce šití: | Ano |
| Počet vyšívacích vzorů: | 260 |
| Hmotnost stroje: | 9,5 kg |
| USB port: | Ano |
| Vyšívací jednotka v ceně: | Ano |
| Bobbin work: | Ne |
| Cut work: | Lze dokoupit |
| Paint work_Crystal work: | Ne |
| Rychlost vyšívání: | 850 stehů/min |
b70 DECO + b77 + b79 Návod – Navíjení a navlékání nitě
b70 DECO + b79 Návod – Kombinování vyšívacích motivů
b70 DECO + b79 Návod – Příprava na vyšívání
b70 DECO + b79 Návod – Vyšívání pomocí nástroje CutWork
b77 + b79 Návod – Knoflíkové dírky
b77 + b79 Návod – Kombinování stehových vzorů
b77 + b79 Návod – Přítlačné patky a jejich použití
b77 + b79 Návod – Začínáme šít
b79 Návod – Návrhář stehů
bernette 79 Harry Potter edice – Objevte všechny magické funkce šití a vyšívání
Série bernette 70: mnoho funkcí za atraktivní cenu
Vneste kouzlo do svých látek – s bernette 79 Harry Potter
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Na konci devatenáctého století Karl Friedrich Gegauf proklesl cestu k výrobě strojů na vyšívání monogramů. Brzy už jeho firma prosperovala. Později vynalezl první ažurovací šicí stroj, který způsobil senzaci ve Švýcarsku a ve zbytku světa. Vynalézavost, podnikatelský duch a bezpodmínečná snaha nabídnout zákazníkům nejlepší kvalitu, jsou stále nejdůležitější hodnoty značky Bernina – hodnoty dlouhodobých přínosů. Není náhoda, že Bernina je jedním z předních výrobců šicích a vyšívacích strojů. Název Bernina není v žádném případě náhoda. Společnost je pojmenována podle Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrů ve východních Alpách. Symbolizuje dosažení co nejvyšších možných cílů. Tak Bernina nadále překonává překážky pro dosažení vysokého výkonu v technologii šicích strojů.
